Podesty Sceniczne

 

Jesteś organizatorem pokazu mody? A może musisz stworzyć podest dla uczestników konferencji, artystów czy aktorów? Niezależnie od tego jaki charakter ma Twój event postaw na wyposażenie z Clever Group – umożliwiające ich perfekcyjną organizację.

Wszystkie oferowane przez nas podesty sceniczne zostały stworzone w zgodzie z przepisami. W związku z tym proponujemy cztery rozmiary - od 1,0 na 0,5 metra do 2,0 x 1,0 metrów. Stawiamy na wynajem obiektów o jakości potwierdzonej certyfikatem TUV. Jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjną cenę – bez transportu oraz montażu to 50 złotych netto.

Budowa i dane techniczne

Nasz wynajem podestów scenicznych dotyczy obiektów, które zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Należy do nich lekkie aluminium, z którego zbudowano profil. Dzięki dużej elastyczności materiału możliwe jest stworzenie obiektów o wybranym przez Klienta kształcie. Blat został wykonany z wodoodpornej sklejki, z warstwą zabezpieczającą przed pośliźnięciem – w wersji brązowej i czarnej. Możemy także podjąć się oklejania go pokryciem w kolorze drewna.

Do projektu dołączamy różnego rodzaju elementy wyposażenia dodatkowego. Należą do nich między innymi:

- kostki samopoziomujące i montażowe
- uchwyty barierek,
- uchwyty schodów – z możliwością zawieszenia na nich reklam i kotary maskującej.

Dbamy o bezpieczeństwo użytkowników podestów scenicznych, dlatego osadziliśmy je na nogach stałych lub teleskopowych. Dzięki temu mogą być one regulowane aż na pięciu poziomach. Możemy stworzyć wersję ze stopami z gumy, co zapewnia jeszcze większą stabilność. Dodatkowym atutem jest łatwość montażu i demontażu wynajętych obiektów – tak na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.

ps.1ps.2ps.3ps.4